17.4 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny Nové ATH pre Ethereum (ETH), Dogecoin a Shibu Inu (SHIB), aký to...

Nové ATH pre Ethereum (ETH), Dogecoin a Shibu Inu (SHIB), aký to má dopad na Bitcoin?

Altcoiny zaznamenávajú výrazný rast, predovšetkým Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) a Shibu Inu (SHIB). Tie dosiahli nové najvyššie hodnoty.

Ethereum sa naďalej zvyšuje na 4 000 USD, pretože inštitucionálny záujem o altcoiny prudko stúpa a blížiaci sa londýnsky hard fork vytvára u investorov záujem.

Údaje od spoločností Cointelegraph Markets a TradingView ukazujú, že po krátkom poklese z 8. mája v neskorých hodinách na minimum 3 418 USD sa cena ETH opäť vyrovnala a dosiahla nové historické maximum, 3 958 USD.

Zdroj: ETH/USDT 4-hour chart. Source: TradingView

Bitcoin (BTC) využil svoj čas mimo pozornosti, aby sa potichu vyšplhal vyššie nad 59 000 USD.

Dogecoin sa ukázal ako jeden z najväčších nositeľov pozornosti v histórii kryptomien.

Týždenné zvyšovanie dynamiky rastu DOGE viedlo v sobotu k 25 % nárastu v skorých obchodných hodinách, vďaka čomu sa jeho hodnota zvýšila na nové historické maximum 0,74 USD predtým, ako cena klesla späť pod 0,68 USD.

Zdroj: DOGE/USDT 4-hour chart. Source: TradingView

Zdroj:

BOTCOINIST, 2021. Ethereum price closes in on $4K as Shiba Inu (SHIB) steals Dogecoin’s thunder. [online]. [cit. 2021-05-09]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/ethereum-price-closes-in-on-4k-as-shiba-inu-shib-steals-dogecoin-s-thunder

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments