-0.3 C
Bratislava
streda, 6 decembra, 2023
Home Kryptomeny Miami bude hostiteľom doteraz najväčšej bitcoinovej konferencie

Miami bude hostiteľom doteraz najväčšej bitcoinovej konferencie

Po dlhej pauze od krypto-konferencií z dôvodu reštrikcií kvôli pandémii COVID-19 sa bude v júni konať najväčšia bitcoinová udalosť na svete v krypto-meste Miami.

Konferencia Bitcoin 2021 sa bude konať v Miami za účasti mnohých účastníkov a renomovaných hlavných rečníkov. Tejto udalosti sa zúčastnia aj politici, regulačné orgány, celebrity, zástancovia Bitcoinu a investori v krypto-priemysle.

Akcia bola pôvodne naplánovaná na 30. apríla – 1. mája v Los Angeles. Miesto a dátum sa ale zmenili kvôli druhej vlne COVID-19 a príchodu vakcín. Tento týždeň sa konferencia Bitcoin 2021 uskutoční od 3. do 5. júna vo Wynwood’s Mana Convention Center v Miami na Floride (USA).

Aj sa táto udalosť koná každý rok, konferencia Bitcoin 2020 sa nemohla konať kvôli pandémii, ktorá sužovala svet. Bitcoin 2021 bude musieť mať kapacitu obmedzenú na 21 000 účastníkov. V súčasnosti organizátori očakávajú minimálne 12 000 účastníkov. Vďaka tomu by sa konferencia Bitcoin 2021 stala vôbec najväčšou bitcoinovou udalosťou.

Z LA do Miami

Podľa organizátorov konferencie Bitcoin 2021, im neistota okolo Los Angeles v post-covidovom svete znemožnila aj napriek všetkému ich úsiliu usporiadať tento rok udalosť práve tam.

Pri hľadaní iného mesta na usporiadanie podujatia sa Miami stalo perfektnou voľbou. Bolo to vzhľadom na to, že sa mesto stalo centrom niekoľkých inovatívnych technológií vrátane blockchainu a kryptomien. A keďže starosta Miami, Francis Suarez, patrí medzi podporovateľov BTC, bol natoľko láskavý, že požiadal organizátorov o usporiadanie trojdňovej konferencie v jeho meste.

Po tom, čo začiatkom tohto roka Suarez hostil oficiálnu webovú stránku Bitcoin Whitepaper Miami, podporil kryptomenu vyhlásením, že mesto podporuje Bitcoin ako „prijateľnú menu”. Dúfa, že do neho bude v budúcnosti aj investovať. V marci starosta uviedol, že by bol rád, keby sa Miami stalo centrom ťažby BTC, pretože by využilo kapacitu jadrovej energie mesta.

Špičkoví rečníci na Bitcoin 2021

Bitcoin 2021 bude hostiť hlavných rečníkov, ako sú bývalý kongresman, Ron Paul, starosta Miami, Francis Suarez, senátorka, Cynthia Lummis, Michael Saylor z MicroStrategy a Jack Jacksey z Twitteru. Medzi ďalších rečníkov patria Floyd Mayweather Jr , dvojčatá Winklevoss, Max Keizer a Warren Davidson. 

Konferencia je vzdelávacou bitcoinovou udalosťou. Zameriava sa na oslavu najväčšej kryptomeny a jej decentralizovanej technológie. Zároveň skúma technický pokrok BTC prostredníctvom spoločného prínosu od tých najbystrejších myslí v odbore.

Cieľom podujatia je tiež podporiť tradičné prijímanie Bitcoinu tým, že umožňuje ľuďom využívať kryptomenu v prostredí skutočného sveta.

Zdroj: 

CRYPTOPOTATO, 2021. Miami to Host The Biggest-Ever Bitcoin Conference. [online]. [cit. 2021-05-30]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/miami-to-host-the-biggest-ever-bitcoin-conference/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments