-0.3 C
Bratislava
streda, 6 decembra, 2023
Home Kryptomeny Krypto-analytik Austin Arnold vysvetľuje, ako by v júli 2021 investoval svojich 1...

Krypto-analytik Austin Arnold vysvetľuje, ako by v júli 2021 investoval svojich 1 000 dolárov do kryptomien

V nedávnom videu krypto-analytik Austin Arnold, spoluzakladateľ a moderátor YouTube kanálu „Altcoin Daily”, vymenoval deväť krypto-aktív, ktoré by rád kúpil a držal minimálne počas nasledujúcich piatich rokov.

Ako zverejnil 25. júna internetový denník The Daily Hodl, najprv začal s Bitcoinom:

„Mojich prvých 500 dolárov z celkovej tisícky okamžite vkladám do Bitcoinu. Možno to nebude najrýchlejšia cesta a nebude mať všetky na prvý pohľad neodolateľné výhody iných altcoinov, ale je najviac decentralizovaný a najodolnejší voči cenzúre.”

Potom sa presunul k Ethereu:

„Mojich ďalších 200 dolárov by šlo priamo do Etherea. Spoločnosť Goldman Sachs práve začala obchodovať na Repo blockchainovej sieti spoločnosti JPMorgan a hoci je to výrazne súkromné, stále je to na Ethereum blockchaine.”

Arnold uviedol, že ďalších 10 % jeho portfólia by vyčlenil na kryptomeny, ktoré zahŕňajú inteligentné kontrakty na blockchaine. Nimi sú Cardano ($ ADA), Polkadot ($ DOT) a Kusama ($ KSM):

„Mojich ďalších 100 dolárov by som investoval priamo medzi vyvíjajúce sa projekty využívajúce Ethereum. Medzi ne patria Cardano, Polkadot a v tomto prípade aj Kusama.”

Populárny YouTuber tiež uviedol, že 10 % zo svojho portfólia dá na blockchainy pre hry a zábavu, ktoré sú pripravené využiť výhody nezameniteľných tokenov (NFT), ako sú Enjin ($ ENJ) a Flow ($ FLOW):

„Mojich ďalších 100 dolárov by bolo investovaných do najlepších altcoinov, ktoré ťažia z obrovského nadšenia virtuálneho sveta ohľadom NFT.”

Svoje top výbery zavŕšil tým, že by alokoval 5 % do Dogecoinu ($ DOGE) a ďalších 5 % do XCAD Network ($ XCAD). 

Zdroj: 

CRYPTOGLOBE, 2021. Crypto Analyst Austin Arnold Explains How He Would Invest $1000 Into Crypto in July 2021. [online]. [cit. 2021-06-30]. Dostupné na: https://www.cryptoglobe.com/latest/2021/06/crypto-analyst-austin-arnold-explains-how-he-would-invest-1000-into-crypto-in-july-2021/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments