20.9 C
Bratislava
štvrtok, 8 júna, 2023
Home Kryptomeny Je teraz ideálne nákupné obdobie pre Cardano?

Je teraz ideálne nákupné obdobie pre Cardano?

Rastúca cena Cardana sa v posledných dňoch exponenciálne zvyšovala. Vzostup ADA však priniesol ďalšiu otázku: Je ohromujúci rast ADA za posledných pár týždňov a mesiacov udržateľný?

Pri ďalšom skúmaní je zrejmé, že tento rast začal pred dvoma týždňami po jednej z najväčších korekcií ceny BTC o takmer 20% z 57 539 $ na 45 137 $.

Ak sa býčia rally obnoví, mnohí očakávajú, že ADA opäť zasiahne nové ATH.

Cardano v mnohých ohľadoch sleduje kroky ETH.

V tomto okamihu svojej cesty je pre altcoin ako ADA s relatívne veľkou trhovou kapitalizáciou impozantné zaznamenať zisky 595% od začiatku roka. 

Od 16. marca 2021 podporuje Coinbase Pro prichádzajúce prevody Cardano. To rovnako prispieva k likvidite aktíva, hoci zvýšenie likvidity môže mať negatívny dopad na cenu ADA, prielom a ďalšie objavovanie cien. 

Keď sa zvýšia investičné toky na spotových burzách a počet aktívnych maloobchodníkov, je možné, že cenové rozmedzie Cardana sa samo rozšíri.

Existujú odborníci domnievajúci sa, že nákup Cardana na úrovni 1 $ je lepší a bezpečnejší než nákup za 0,10 $.

V súlade s tým by sa javil bezpečnejší nákup ADA za 10 $ ako za 1 $. Bolo by to ale iba v prípade, ak by hodnota Cardana naozaj zašla tak ďaleko.

Zdroj:

AMBCRYPTO 2021. Is now a good buy period for Cardano? [online]. [cit. 2021-03-20]. Dostupné na: https://ambcrypto.com/is-now-a-good-buy-period-for-cardano/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments