21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Kryptomeny Hegic Protocol ohlasuje „postupné" spustenie tokenu riadenia gHEGIC pre dlhodobých používateľov

Hegic Protocol ohlasuje „postupné” spustenie tokenu riadenia gHEGIC pre dlhodobých používateľov

Spoločnosť Hegic odmení dlhodobých obchodníkov, LP, hodlerov a používateľov Discord pripravovaným tokenom riadenia.

V pondelok 19. apríla chce Hegic odmeniť svojich najvernejších používateľov novým tokenom riadenia gHEGIC. Ten propaguje kampane výnosového hospodárstva, ktoré sa stali populárnym prostriedkom na distribúciu riadenia v sektore DeFi.

Používatelia, ktorí používajú gHEGIC, budú môcť hlasovať v budúcich návrhoch Hegic Improvement.

Hegic je decentralizovaný on-chain derivátový protokol, ktorý umožňuje používateľom nakupovať Wrapped Bitcoin (wBTC). Používatelia môžu protokolu poskytnúť likviditu predajom opcií kupujúcim a podielom na poistnom zaplatenom združeným fondom.

„Vďaka nenáročnému spusteniu Hegic governance budú najaktívnejší a dlhodobo orientovaní používatelia Hegic vlastniť protokol z hľadiska ich vplyvu na jeho budúcnosť.”

Používatelia, ktorí splnia konkrétne kritériá, sa budú môcť podieľať na správe Hegic. To zahŕňa aj obchodníkov, ktorí si kúpia štyri alebo viac opčných zmlúv nadobudnutých od uvedenia produktu Hegic v888 na trh, a poskytovateľov likvidity, ktorí poskytli minimálne 1 ETH alebo 0,05 wBTC fondom na viac ako 100 dní bez výberu.

Účastníci, ktorí nepredali jediný token HEGIC od spustenia stimulu v septembri 2020, navyše dostanú ponuku počiatočnej krivky väzby Hegic alebo ICBO, rovnako ako najaktívnejší členovia projektu v spoločnosti Discord.

Okrem toho, že obchodníci majú nárok oprávnené prijímať nadchádzajúce tokeny riadenia podľa protokolu, dostanú príležitosť dostať HEGIC v hodnote 500 USD výmenou za poskytnutie spätnej väzby o platforme.

V čase písania tohto článku sa tokeny HEGIC podľa Coingecka obchodovali za posledných 24 hodín o 3,2 % na 0,175 USD.

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. Hegic Protocol announces ‘gradual’ governance launch for long-term users. [online]. [cit. 2021-04-21]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/hegic-protocol-announces-gradual-governance-launch-for-long-term-users

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments