17.4 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny Google Finance pridáva novú funkciu, kde budú mať používatelia prehľad o aktuálnych...

Google Finance pridáva novú funkciu, kde budú mať používatelia prehľad o aktuálnych cenách kryptomien

Používatelia služby Google Finance môžu teraz získať rýchly prehľad o najvyšších cenách kryptomeny jediným kliknutím.

Google Finance pridal krypto-ceny do domény finance.google.com. Sekcia s názvom „Kryptomena” sa teraz zobrazuje v kategórii „Porovnanie trhov” spolu s konvenčnými akciovými a menovými trhmi. 

Táto sekcia poskytuje kľúčové informácie o cenách pre rôzne kryptomeny vrátane Bitcoinu (BTC), Etherea (ETH), Litecoinu (LTC) a Bitcoin Cash (BCH).

Trh s kryptomenami za posledný rok pritiahol pozornosť veľkú pozornosť, pretože inštitucionálni investori a korporácie začali investovať do triedy digitálnych aktív. 

Ich zapojenie pomohlo v januári docieliť to, že krypto-market cap dosiahol hodnotu okolo 1 bilióna $. Krypto-market cap by vo februári nakoniec dosiahol vrchol severne od 1,7 bilióna $, potom by došlo k stiahnutiu. Pri súčasných hodnotách má trieda digitálnych aktív hodnotu viac ako 1,4 bilióna $.

„Inštitucionálny záujem za posledné tri mesiace rýchlo rástol. A s významnými firmami ako Tesla a Mastercard, ktoré sa aktívne zaoberajú kryptomenami, rastie potreba jasnejšej regulácie,” tvrdí americká komisárka pre cenné papiere a burzu, Hester Peirce.

Podľa nej môže nová administratíva prezidenta Bidena poskytnúť nový pohľad na regulačný aspekt.

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. Google Finance adds dedicated ‘crypto’ tab featuring Bitcoin, Ether, Litecoin. [cit. 2021-03-01]. [online]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/google-finance-adds-dedicated-crypto-tab-featuring-bitcoin-ether-litecoin

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments