17.4 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny GokuMarket sa stáva krypto-platformou s európskou licenciou

GokuMarket sa stáva krypto-platformou s európskou licenciou

GokuMarket je európska licencovaná krypto-peňaženka, burza a trh, ktorý ponúka riešenia nielen pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených investorov. 

Platforma funguje globálne a jej primárnymi trhmi sú Poľsko, Francúzsko, Česko, Škandinávia, Spojené kráľovstvo, Thajsko, Japonsko, Vietnam a Ekvádor.

Produkty GokuMarket zahŕňajú nasledovné: bezpečnú distribuovanú peňaženku, okamžité a predbežné obchodovanie, schopnosť nakupovať viac ako 500 000 produktov prostredníctvom programu cashback v Bitcoinoch (BTC), algoritmické obchodovanie, vklad a konkurenčné odmeny.

K dispozícii je tiež kredit GokuMarket, ktorý umožňuje používateľovi nakupovať telefóny iPhone, MacBook, produkty Samsung a ďalšie televízory veľkých značiek. Ďalej si môžete kúpiť domáci nábytok za zvýhodnenú cenu.

Vďaka jedinečnej skupine ponúk zaznamenala platforma od decembra 2020 dvojnásobný nárast počtu registrácií a objemu obchodovania. V súčasnosti sa platforma môže pochváliť viac ako 380 000 registrovanými používateľmi a viac ako 60 000 aktívnymi používateľmi denne.

GokuMarket plánuje povoliť bankové prevody založené na SEPA v eurách, ktoré môžu používatelia používať na vklad a výber.

Trh bol predtým k dispozícii iba prostredníctvom operačných systémov Android a iOS. Platforma navyše plánuje pridať podporu pre šesť fiat mien, vrátane amerického dolára, eura, britskej libry, ruského rubľa, ukrajinskej hrivny, tureckej líry a brazílskeho reálu, ktoré je možné použiť na prístup k rôznym tovarom a službám na trhu.

Peňaženka umožňuje používateľom ukladať, zarábať, vkladať a vyberať. Umožňuje fiatové aj automatické kryptové vklady a výbery, ktoré sú zabezpečené dvojfaktorovou autentifikáciou. 

Čoskoro pribudnú ďalšie služby vrátane podpory bankových prevodov typu peer-to-peer, ktoré uľahčia bezpečné obchodovanie zabezpečené úschovou.

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. GokuMarket becomes a European-licensed crypto platform. [cit. 2021-02-22]. [online]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/press-releases/gokumarket-becomes-a-european-licensed-crypto-platform 

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments