23.3 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny Generálna riaditeľka Stellar Foundation: Ako pritiahnuť viac žien do krypto

Generálna riaditeľka Stellar Foundation: Ako pritiahnuť viac žien do krypto

Existuje niekoľko skvelých dôvodov, prečo zamestnať viac žien v krypte, uviedli výkonná riaditeľka Stellar Development Foundation, Denelle Dixon, a viceprezidentka pre inžinierstvo, Karen Chang.

Denelle Dixon je výkonnou riaditeľkou a Karen Chang je viceprezidentkou pre inžinierstvo v Stellar Development Foundation (SDF), neziskovej organizácii, ktorá má pomôcť rozšíriť sieť Stellar blockchain.

Sú to dve výkonné riaditeľky v priemysle, v ktorom dominujú muži, ale v organizácii, ktorá dokázala tento trend zvrátiť. Z 81 zamestnancov predstavujú 39 zamestnancov SDF ženy.

Dixon a Chang vystúpili v podcaste The Decrypt Daily, aby diskutovali o tom, ako môže rozmanitosť a inklúzia pomôcť kryptomenovým spoločnostiam a organizáciám. 

„Nie je to žiadna kozmická veda uvedomiť si, že rozmanité pozadie pomáha vytvoriť nové perspektívy,” povedala Dixon.

Jedným z praktických spôsobov, ako to dosiahnuť, je podľa nej uskutočnenie pohovoru s rôznymi kandidátmi pre každé otvorené pracovné miesto. 

Dixon teda naznačila: „Musíte len naozaj chcieť a urobiť z toho prioritu.”

„Spoločnosť potrebuje ľudí, ktorí skutočne vyzerajú a znejú ako ľudia, aby sme mohli pracovať s ich názormi a perspektívami,” uviedla Dixon.

Najímanie zamestnancov je samozrejme len polovica úspechu. 

Zdroj:

DECRYPT, 2021. Stellar Foundation CEO: How to Recruit More Women to Crypto. [cit. 2021-03-09]. [online]. Dostupné na: https://decrypt.co/60662/stellar-foundation-ceo-how-to-recruit-more-women-to-crypto

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments