21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Kryptomeny eToro umožňuje obchodovanie s Uniswap a Chainlink pre 20 miliónov používateľov

eToro umožňuje obchodovanie s Uniswap a Chainlink pre 20 miliónov používateľov

Sociálne obchodovanie a burza sprostredkovania viacerých aktív eToro pridala do svojej ponuky kryptomien Chainlink (LINK) a Uniswap (UNI).

Pridanie týchto dvoch aktív potvrdil viceprezident eToro pre obchodné riešenia, Doron Rosenblum. Obchodná platfroma eToro aktuálne ponúka 18 kryptomien.

Podľa viceprezidenta je pridanie ďalších aktív inšpirované zvyšujúcou sa hodnotou sektoru kryptomien. 

„Teraz je ten pravý čas na pridanie nových kryptomien na eToro. Zaznamenali sme silný dopyt po investovaní do väčšieho rozsahu tokenov. LINK aj UNI majú zaujímavé spôsoby použitia a pripomínajú nám, že nie všetky kryptomeny sú koncipované tak, aby boli menami,” uviedol Rosenblum.

V súčasnosti má platforma eToro asi 20 miliónov registrovaných používateľov, ktorí môžu nakupovať, držať a predávať rôzne aktíva.

Platforma ponúka Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, XRP, Dash, Litecoin, Neo, Stellar, EOS, ADA, IOTA, BNB, ZCash, Tron, Tezos, Uniswap a Chainlink.

Zdroj:

FINBOLD, 2021. eToro enables Uniswap and Chainlink trading for its 20 million users. [online]. [cit. 2021-04-20]. Dostupné na: https://finbold.com/etoro-enables-uniswap-and-chainlink-trading-for-its-20-million-users/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments