-0.3 C
Bratislava
streda, 6 decembra, 2023
Home Kryptomeny Ethereum veľryba s 800 miliónmi dolárov v aktívach naakumulovala cez 1,6 bilióna...

Ethereum veľryba s 800 miliónmi dolárov v aktívach naakumulovala cez 1,6 bilióna $ SHIB

Ethereum veľryba s viac ako 800 miliónmi dolárov v rôznych kryptomenách na svojej peňaženke hromadí Shiba Inu ($SHIB). Deje sa to natoľko, že má teraz vo svojej peňaženke viac ako 1-67 biliónov tokenov tejto meme inšpirovanej kryptomeny.

ETH veľryba nahromadila veľké množstvo $ SHIB

Ako prvýkrát informoval denník Insider, veľryba Etherea nakúpila za posledných pár dní kryptomenu v hodnote takmer 1,8 milióna dolárov, aby ku svojim pozíciám pridala ďalších 50 miliárd tokenov. Transakciu si prvýkrát všimol WhaleStats, ktorý informuje o aktivite v najväčších 1 000 peňaženkách v sieti Ethereum.

Peňaženka s názvom Jiraiya uzatvárala ďalšie veľké stávky na SHIB aj cez inteligentný reťazec Binance. Nedávno pritom získala viac ako 100 miliárd tokenov za 3,5 milióna dolárov. Jeho peňaženka podľa údajov Etherscan ukazuje, že veľryba drží viac ako 200 rôznych aktív.

Jej najväčšou pozíciou nie je najmä Shiba Inu, ale namiesto toho token ekosystému Bitpanda (BEST), keďže veľryba má kryptomenu v hodnote viac ako 350 miliónov dolárov. Jeho ďalším najväčším holdingom je Ethereum. Z neho má veľryba výnos viac ako 180 miliónov dolárov.

Ďalej prichádza Pantos Token (PAN), pôvodný token Pantos. Pantos je výskumný projekt s otvoreným zdrojom. Ten založil tím stojaci za burzou Bitpanda. Jeho cieľom je „zaviesť otvorený štandard pre skutočne decentralizované prenosy tokenov naprieč blockchainom a interoperabilitu blockchainu”.

Čo ďalšie sa nachádza v peňaženkách veľrýb?

Medzi ďalšie veľké zásoby v peňaženke veľrýb patrí chilliZ (CHZ). Chainlink (LINK), Decentraland (MANA) a Polygon (MATIC). Jiraiya je pozoruhodne jednou z niekoľkých Ethereum veľrýb, o ktorých sa nedávno zistilo, že hromadia veľké množstvo SHIB.

Ako bolo uvedené, jedna z najväčších Ethereum veľrybích peňaženiek s aktívami takmer 300 miliónov dolárov nedávno pridala do svojho portfólia 72 miliárd tokenov SHIB v hodnote niečo vyše 2,5 milióna dolárov. Meme inšpirovaná kryptomena je najväčšou pozíciou veľryby.

Ako informoval denník CryptoGlobe, ďalšia známa veľryba, Gimli, tiež hromadí SHIB. Gimli naakumuloval SHIB  v hodnote miliónov dolárov, aby sa vo svojej peňaženke priblížil k hodnote 100 miliónov dolárov v kryptomene inšpirovanej meme.

Údaje ukázali, že transakcie s veľrybami pomohli podporiť rast cien Shiba Inu v tomto roku. Podľa spoločnosti Santiment, ktorá sa zaoberá analýzou kryptomien, transakcie SHIB presahujúce 100 000 USD  vo všeobecnosti vzrástli  pred rastom cien kryptomien. Veľryby môžu pred týmito nárastmi akumulovať ešte viac kryptomeny.

Zrieknutie sa zodpovednosti

Názory vyjadrené autorom alebo akýmikoľvek osobami uvedenými v tomto článku majú len informatívny charakter a nepredstavujú finančné, investičné ani iné rady. Investovanie do krypto-aktív alebo obchodovanie s nimi prináša riziko finančnej straty.

Zdroj:

CRYPTOGLOBE, 2021 Ethereum Whale s 800 miliónmi dolárov v aktívach nahromadených cez 1,6 bilióna $ SHIB. [online]. [cit. 2021-12-12]. Dostupné na: https://www.cryptoglobe.com/latest/2021/12/ethereum-whale-with-800-million-in-assets-accumulated-over-1-6-trillion-shib/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments