25.6 C
Bratislava
utorok, 3 októbra, 2023
Home Kryptomeny Ethereum včera dosiahlo nové ATH: viac ako 2 570 USD

Ethereum včera dosiahlo nové ATH: viac ako 2 570 USD

Zatiaľ čo sa Bitcoin len pomaly zotavuje zo svojho nedeľného prepadu, ETH, ktorého cena sa taktiež prepadla, nielenže znovu získalo svoje straty späť, ale stihlo zmapovať už aj nové najvyššie maximum.

Druhej najväčšej kryptomene podľa trhového stropu trvalo menej ako týždeň, kým prekonala svoj rekord ATH. Ethereum vyskočilo o viac ako 10 % na 24-hodinovej škále a dosiahlo novú hodnotu 2 570 USD.

V čase prepadu trhu prišlo Ethereum o zhruba 600 USD a jeho cena padla na minimum, 1 950 USD.

Väčšina trhu odvtedy zápasila, ale nie Ethereum. Kryptomena získala späť všetky straty a v priebehu včerajšieho dňa vyskočila na nové historické maximum 2 570 USD (na Bitstamp).

Tento vývoj posunul dominanciu ETH na trhu vysoko nad 14 %, pretože trhová kapitalita aktíva sa blížila k významnému míľniku, 300 miliárd USD.

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, 2021. Ethereum Breaks All-Time High With a New Record of Over $2,570. [online]. [cit. 2021-04-22]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/ethereum-breaks-all-time-high-with-a-new-record-of-over-2570/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments