23.3 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny Ethereum: Po 7 priamych zelených sviečkach každý mesiac je na hranici prelomu...

Ethereum: Po 7 priamych zelených sviečkach každý mesiac je na hranici prelomu 3000 USD

V sobotu 1. mája, keď sa cena Etherea (ETH) dostala na úroveň 56 USD od prelomenia úrovne 3 000 USD, analytik kryptomeny Josh Rager uviedol: „Predchádzajúci býčí trh vyzerá v porovnaní so súčasnosťou ako detská pumpa.”

Údaje spoločnosti TradingView ukazujú, že Ethereum uzavrelo apríl v zelených číslach. To znamená, že dosiahlo sedem po sebe idúcich zelených sviečok.

Tento úspech nezostal bez povšimnutia kryptografického analytika Josha Ragera. Ten uviedol, že vďaka súčasnému bull marketu sa Ethereum javí ako „baby pump”.

Pokiaľ ide o dnešnú cenovú akciu, na krypto-burze Coinbase dosiahla cena ETH hodnotu 2 944,44 USD o 18:01 UTC, čím stanovila nové historické maximum, ktoré je necelých 56 USD pod úrovňou 3 000 USD.

Zdroj:

CRYPTOGLOBE, 2021. Ethereum: After 7 Straight Monthly Green Candles, $ETH on Verge of Breaking $3K. [online]. [cit. 2021-05-01]. Dostupné na: https://www.cryptoglobe.com/latest/2021/05/ethereum-after-7-straight-monthly-green-candles-eth-on-verge-of-breaking-3k/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments