21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Kryptomeny Binance darovala viac ako 1 000 kyslíkových konektorov indickým nemocniciam

Binance darovala viac ako 1 000 kyslíkových konektorov indickým nemocniciam

Burza kryptomien Binance je jedna z posledných organizácií, ktorá podporila indické úsilie zamerané na zvládnutie pandémie Covid-19 darovaním viac ako 1 000 kyslíkových konektorov.

Generálny riaditeľ spoločnosti Binance, Changpeng Zhao, prostredníctvom Twitteru oznámil, že už je k dispozícii asi 175 kyslíkových konektorov v hodnote 200 000 USD. Do indických nemocníc majú doraziť do siedmich dní.

Zhao zdôraznil, že charitatívna pobočka Binance stále pracuje na viac ako 1 000 konektoroch. Súčasne sa chce podeliť so svojou správou o dobrej vôli tímu, ktorý bojuje proti pandémii.

Binance sa pridáva na zoznam kryptomien pomáhajúcich Indii v boji proti pandémii, ktorá predbehla už aj zdravotnícky systém krajiny.

Spoluzakladateľ spoločnosti Ethereum tiež prispieva 100 ETH na pomoc Indii v boji proti Covid-19

Vitalik Buterin tiež nedávno odhalil dar 100 ETH a 100 MKR v hodnote približne 650 000 USD.

Medzi ďalších darcov patrí bývalý CTO Coinbase a partner predstavenstva spoločnosti VC Andreessen Horowitz, Balaji Srinivasan. Daroval zhruba 21,74 hEH v hodnote približne 50 000 USD.

Dar poskytol po tom, čo Sandeep Nailwal, spoluzakladateľ platformy na škálovanie Etherea, Polygon, požiadal krypto-svet o pomoc. 

Ten uviedol, že sa rozhodol pre dar v kryptomene najmä kvôli transparentnosti. Podľa Nailwala:

„Dnes rýchle a transparentné toky kryptomeny do Indie financujú pomoc v boji proti Covid-19. Zajtra ich môžeme použiť na financovanie malých a začínajúcich firiem v Indii.”

Je zaujímavé, že krajina naďalej prijíma dary od popredných kryptomien a subjektov napriek tomu, že India iniciovala plány na zákaz digitálnych aktív.

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. Binance to donate over 1,000 oxygen connectors to Indian hospitals. [online]. [cit. 2021-05-02]. Dostupné na: https://finbold.com/binance-to-donate-over-1000-oxygen-connectors-to-indian-hospitals/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments