25.6 C
Bratislava
utorok, 3 októbra, 2023
Home Kryptomeny Ethereum dosahuje nové ATH: 3 000 USD, Vitalik Buterin sa oficiálne stal...

Ethereum dosahuje nové ATH: 3 000 USD, Vitalik Buterin sa oficiálne stal miliardárom. Je možné dosiahnuť 10 500 USD?

Cena Etherea, druhého najväčšieho coinu podľa trhového stropu, v nedeľu večer podľa údajov spoločnosti Nomics po prvýkrát dosiahla 3 000 USD. Po prelomení tejto priečky sa vyšplhala na nové historické maximum, 3 042 USD.

Ethereum prekonalo na burze Bitstamp prvýkrát 3 000 USD o 1:38 hod. UTC.

Spoluzakladateľ Etherea, Vitalik Buterin, teraz drží na svojej hlavnej adrese ETH v hodnote viac ako 1 miliardy USD. Dvadsaťsedemročný vizionár vlastní aj ďalšie tokeny.

Jeho oficiálna peňaženka ho napriek tomu zaraďuje ako druhého najmladšieho self-made miliardára (za ním stojí iba výkonný riaditeľ spoločnosti Luminar Technologies, Austin Russell). 

Fundstrat tvrdí, že Ethereum by mohlo dosiahnuť hodnotu 10 500 USD, pretože za rok 2021 ETH stúplo o neuveriteľných 316 %, čo výrazne prekonáva Bitcoin.

Ether
Zdroj: Image by tradingview.com

„Spoločnosť Tom Lee pre výskum trhu si taktiež myslí, že Ethereum by mohlo dosiahnuť 10 500 USD,” uvádza sa v nedávnej výskumnej správe.

Zdroj:

U.TODAY 2021. Ether Hits $3,000 as Vitalik Buterin Officially Becomes Billionaire. Is $10,500 Possible? [online]. [cit. 2021-05-03]. Dostupné na: https://u.today/ether-hits-3000-as-vitalik-buterin-officially-becomes-billionaire-is-10500-possible

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments