23.3 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny Dogecoin sa vracia medzi top 5 kryptomien

Dogecoin sa vracia medzi top 5 kryptomien

Zatiaľ čo Ethereum je v žiari reflektorov vďaka dosiahnutiu maxím všetkých čias, Dogecoin (DOGE) sa snaží dohnať zameškané.

DOGE sa vrátil do top 5 CoinMarketCap a momentálne sa obchoduje za 0,41 USD na burze Bitstamp.

Meme coin je len 8,5 % od prekonania svojho doterajšieho historického maxima 0,45 USD, ktoré bolo zaznamenané 16. apríla.

Akokoľvek absurdne to môže znieť, hostiteľský debut Elona Muska („Dogefather”) „Saturday Night Live” sa javí ako posledný vplyv na rast ceny Dogecoinu. Tá mala za posledný týždeň niekoľko významných výkyvov, ktoré priamo súviseli s generálnym riaditeľom spoločnosti Tesla, ktorý sa zmienil o DOGE na Twitteri.

Uvidíme, či bude 8. máj dňom, kedy DOGE exploduje do hlavného prúdu povedomia ako „Dogeday”.

Doge
Zdroj: Image by coinmarketcap.com

Zdroj:

U.TODAY, 2021. Dogecoin Returns to Top 5 Ahead of Elon Musk’s “SNL” Debut. [online]. [cit. 2021-05-04]. Dostupné na:https://u.today/dogecoin-returns-to-top-5-ahead-of-elon-musks-snl-debut

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments