27.2 C
Bratislava
utorok, 26 septembra, 2023
Home Kryptomeny Chainlink: Podľa analytika by nový projekt s NFT mohol zvýšiť jeho cenu

Chainlink: Podľa analytika by nový projekt s NFT mohol zvýšiť jeho cenu

Populárny analytik kryptomien, Tyler Swope, prezradil, že je presvedčený o náraste ceny Chainlinku (LINK) v blízkej budúcnosti, keď projekt vstúpi na trh s NFT.

V novom videu citovala spoločnosť Swope blogový príspevok spoločnosti Chainlink z júna minulého roku o stratégiách projektu na razenie dynamických NFT pomocou Chainlinku. Príspevok na blogu definuje dynamické NFT ako:

„Chainlink používa oracles na komunikáciu s externými údajmi a systémami. Oracle umožňuje NFT používať externé dáta ako mechanizmus na razenie NFT, obchodovanie typu peer-to-peer a kontrolu stavu.”

NFT v súčasnosti používa tokenové štandardy ERC-721 a ERC-1155. Swope ich označil za „statické”, pretože nereagujú na údaje z reálneho sveta.

Dynamické NFT by sa pomocou Chainlink’s oracles menilo podľa údajov z reálneho sveta. 

Niektoré projekty NFT, vrátane Ether Cats, údajne už používajú VRF Chainlink na svojich platformách. Protokol je nastavený tak, aby pridával hodnotu NFT pripojením udalostí zo skutočného sveta.

To všetko podľa analytika viedlo k zvýšeniu dopytu po reťazcoch Chainlink, čo spôsobilo prudký nárast ceny. 

LINK sa v súčasnosti obchoduje na 27 USD potom, čo za posledných 24 hodín klesol o 6%.

Zdroj:

CRYPTOGLOBE, 2021. Chainlink (LINK) Price Could Surge Over Support for Dynamic NFTs, Analyst Explains. [online]. [cit. 2021-03-16]. Dostupné na: https://www.cryptoglobe.com/latest/2021/03/chainlink-link-price-could-surge-over-support-for-dynamic-nfts-analyst-explains/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments