Cena Syntropy (NOIA) sa po oznámení partnerstva so spoločnosťou SpaceX zvyšuje o 65 %

0
149

Jedným z tokenov, ktorý v roku 2021 prešiel niekoľkými významnými cenovými zlomami, je projekt Syntropy (NOIA). Ten je zameraný na transformáciu verejného internetu na bezpečnú platformu, ktorá sa orientuje na používateľov a má zabudované šifrovanie spolu s ďalšími funkciami zvyšujúcimi výkon.

Údaje od spoločností Cointelegraph Markets a TradingView ukazujú, že cena NOIA vzrástla od 9. februára o 365 %, pričom k jej poslednému 75 % prelomeniu došlo 20. apríla. Vtedy cena explodovala z 0,50 USD na nové historické maximum 0,90 USD.

Príčinou posledného nárastu cien je ohlásenie nového partnerstva tímu Syntropy so spoločnosťou Starlink.

Starlink je projekt pod záštitou SpaceX, ktorý vlastní Elon Musk. Spoločnosť SpaceX zaoberajúca sa vesmírnymi dopravnými službami sa snaží vytvoriť satelitnú internetovú konšteláciu zloženú z tisícov malých satelitov na nízkej obežnej dráhe Zeme, ktorá je schopná poskytovať WiFi služby kdekoľvek na svete.

Oznámenie spolupráce medzi spoločnosťami je len jednou z mnohých vopred naplánovaných udalostí pre NOIA. Do konca mája je naplánovaných ešte niekoľko významných vývojových udalostí. 

Ak je tím schopný splniť tieto vysoké ciele, mohla by NOIA pokračovať v raste, najmä s nadchádzajúcim spustením stakes a vydaním aplikácií pre Windows a Mac.

Zdroj: NOIA/USDT 4-hour chart. Source: TradingView

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. Syntropy (NOIA) price rallies 65% after announcing SpaceX partnership. [online]. [cit. 2021-04-22]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/syntropy-noia-price-rallies-65-after-announcing-spacex-partnership

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here