Cena Enjin Coinu stúpla o 70 % po zaradení do zoznamu Coinbase Pro

0
113

Spoločnosť ENJIN Coin (ENJ) zaznamenala významné zvýšenie ceny po uvedení na burze Coinbase Pro, profesionálnej obchodnej platforme americkej burzy Coinbase. Token od oznámenia vzrástol o 70 %.

Burza so sídlom v San Franciscu oznámila, že ENJ spolu s 1INCH, OGN a NKN bude k dispozícii na obchodovanie od piatka, ak budú splnené podmienky likvidity.

„Akonáhle sa na platforme vytvorí dostatočná ponuka 1INCH, ENJ, NKN, OGN, bude sa obchodovať s našimi 1INCH-USD, 1INCH-BTC, 1INCH-EUR, 1INCH-GBP, ENJ-USD, ENJ-BTC, NKN-USD, NKN -Knihy objednávok BTC, OGN-USD a OGN-BTC budú spustené v troch fázach,“ uvádza sa v úryvkoch oznámenia.

Enjin: Blockchain Gaming a projekt zameraný na NFT

Pred zaradením na zoznam Coinbase bol projekt ENJ v posledných mesiacoch na pozoruhodnom vývoji. Je to do značnej miery spôsobené zameraním projektu na NFT. To viedlo k vývoju dvoch hlavných riešení: Efinity a JumpNET.

Minulý mesiac spoločnosť Enjin uviedla, že získala 18,6 milióna USD od investorov vedených spoločnosťou CryptoCom prostredníctvom súkromného predaja spoločnosti Efinity. Jej spustenie je naplánované na nasledujúce mesiace.

Efinity je postavené na blockchaine Polkadot a pôjde o novú generáciu hier, aplikácií, tvorcov a podnikového blockchainu NFT optimalizovaného výlučne pre NFT.

Ďalej spoločnosť Enjin nedávno uviedla na trh aktualizáciu JumpNET, riešenie škálovania na druhej vrstve, ktoré eliminuje poplatky a podporuje NFT z ktoréhokoľvek blockchainu.

Enjin’s JumpNET a blížiaca sa aktualizácia Efinity je jedným z hlavných dôvodov rastu ceny.

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, 2021. ENJIN Coin (ENJ) Price Soars 70% Following Coinbase Pro Listing. [online]. [cit. 2021-04-11]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/enjin-coin-enj-price-soars-70-following-coinbase-pro-listing/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here