23.3 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny Cardano: Krypto-analytik mu natoľko verí, že nakúpil 1 milión $ v ADA

Cardano: Krypto-analytik mu natoľko verí, že nakúpil 1 milión $ v ADA

Minulý víkend hovoril o Cardane ($ ADA) vo svojom videu na populárnom kanáli Youtube krypto-analytik a influencer Ben Armstrong alias „BitBoy Crypto”.

Armstrong povedal o Cardane nasledovné: 

„Jeho cieľ je starostlivo naplánovaný, aby zachytil ​​všetky hraničné prípady a zabezpečil minimálnu chybovosť. Aj na vlastnej webovej stránke je Cardano popisované ako odborne preskúmané a založené na evidencii. Toto laserové nasadenie znamená, že Cardano je pripravené na to, aby prevzalo vedenie nad svojimi konkurentmi. Tvrdiť ale, že som na Cardane vo veľkom pluse je priskoré… Popri všetkých tých nadšencoch hovoriacich o vzájomných recenziách si dal zakladateľ Cardana, Charles Hodgkinson, za cieľ posilniť decentralizáciu…).”

„Cardano sa snaží pomôcť národom druhého a tretieho sveta dostať sa z chudoby a zlepšiť ich životy. Mnoho krajín, ako napr. Kolumbia alebo Botswana, zápasí s chýbajúcou infraštruktúrou na ochranu súkromného majetku. Ako môžete dokázať vlastníctvo pôdy alebo poľnohospodárskeho vybavenia alebo poistnú zmluvu, ak vláda alebo poisťovacie spoločnosti majú iba papierovú stopu vedúcu späť k poslednému vojenskému prevratu, pri ktorom pred piatimi rokmi spálili všetky dokumenty alebo zaplatili ruským hackerom za vymazanie serverov?”

„Cardano som kúpil ešte v januári, keď bola jeho hodnota asi 15 centov. Videl som v ňom potenciál a vyplatilo sa: kúpil som milión ADA. Zatiaľ sa mi to veľmi vyplatilo. Veľmi, veľmi, veľmi vyplatilo…”

„Moja konzervatívna predpoveď ceny Cardana v tomto cykle je 4-násobok oproti súčasnej cene 1,70 $. To by znamenalo 6,80 $. Ale je tu jedna vec, ktorá predurčuje ADA na taký veľký nárast. Počas tohto bull-runu sa preukázala úžasná odolnosť voči cenovým výkyvom v porovnaní s inými altcoinami. ADA opakovane prekonávalo svoje historické maximum … Vo svojom naj optimistickejšom scenári predpovedám, že ADA môže tento rok dosiahnuť 8 až 9 $.”

Podľa údajov TradingView sa v súčasnosti na kryptomenovej burze Kraken (4. júna o 13:40 UTC) obchoduje ADA okolo 1 700 dolárov. To predstavuje medziročný nárast o 835,66 %.

Zdroj: 

CRYPTOGLOBE, 2021. Cardano: Crypto Analyst Says He Is So Bullish on It That He Has Bought 1 Million $ADA. [online]. [cit. 2021-06-05]. Dostupné na: https://www.cryptoglobe.com/latest/2021/06/cardano-crypto-analyst-says-he-is-so-bullish-on-it-that-he-has-bought-1-million-ada/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments