21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Kryptomeny Cardano bolo pridané do Bloomberg Terminal

Cardano bolo pridané do Bloomberg Terminal

Tento krok zaraďuje Cardano do úplne novej skupiny potenciálnych investorov, pretože kryptomena je pridaná k profesionálnej obchodnej platforme.

Cardano bolo pridané k Bloomberg Terminal, platforme, ktorú používajú profesionálni obchodníci. Tento krok by mohol kryptomenu vystaviť novej vlne potenciálnych investorov.

Napriek novinkám sleduje Cardano aktuálne klesajúci trend krypto-trhu. Ten za posledných 24 hodín poklesol o takmer 5% a za posledných sedem dní o 9,5%. 

Od začiatku roka 2021 však ADA zaznamenalo vysokú úroveň rastu. Rok otvorilo na 0,18 USD, ale v súčasnosti je na úrovni 1,02 USD.

Podľa Coinmarketcap patrí ADA na piate miesto podľa trhovej kapitalizácie medzi všetkými kryptomenami s celkovou hodnotou 32 miliárd $.

Cardano je uprostred postupnej aktualizácie, ktorá je rozdelená do piatich období: Byron, Shelley, Goguen, Basho a Voltaire. 

Fáza Goguen, ktorej cieľom je poskytnúť používateľom Cardana príležitosť vytvárať a vykonávať inteligentné kontrakty v samotnej sieti Cardano, sa očakáva v nasledujúcich mesiacoch.

Okrem toho zaznamenala spoločnosť Cardano nedávne investície od spoločností ako FD7 Ventures. Tie vyčlenili 250 miliónov $ na financovanie spoločností, ktoré budujú riešenia. Medzi ne patrí aj Cardano alebo Polkadot. 

Spoločnosť s rizikovým fondom údajne uviedla, že je na vzostupe v oblasti rastúceho odvetvia NFT, čo bolo jedným z dôvodov, prečo sa rozhodla podporiť spoločnosti založené na platformách, ktoré umožňujú riešenia DeFi.

Zdroj:

DECRYPT, 2021. Cardano Added To Bloomberg Terminal. [online]. [cit. 2021-03-15]. Dostupné na: https://decrypt.co/61413/cardano-added-to-bloomberg-terminal

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments