27.2 C
Bratislava
utorok, 26 septembra, 2023
Home Kryptomeny BNB dosahuje nové maximum 641 USD, tu je dôvod

BNB dosahuje nové maximum 641 USD, tu je dôvod

Podľa údajov spoločnosti CoinMarketCap dosiahol Binance Coin (BNB) nové historické maximum, 641,86 USD.

Binance Coin dosiahol svoje predchádzajúce ATH na úrovni 628 USD dňa 12. apríla. Odvtedy pridal k hodnote svojej trhovej kapitalizácie ohromné 2 miliardy USD, čo predstavovalo v čase písania článku 97 102 482 232 USD.

Jedným z pravdepodobných dôvodov rastu aktíva na novú historickú cenovú hladinu je nedávne oznámenie spoločnosti Binance o spustení vlastného trhu NFT, ktoré bude v júni.

Na ňom budú môcť používatlia bezproblémovo vyrábať, nakupovať a predávať NFT.

Okrem toho, Binance Smart Chain (BSC) zostáva hlavným rivalom Etherea pre decentralizované finančné aplikácie s poplatkami, ktoré sú neporovnateľne nižšie ako v prípade druhého najväčšieho blockchainu.

Od tohto okamihu sa na burze Binance obchoduje BNB na úrovni 633 USD.

7179_00099
Zdroj: Image via Twitter

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. BNB Prints New All-Time High of $641, Here’s Why. [online]. [cit. 2021-05-01]. Dostupné na: https://u.today/bnb-prints-new-all-time-high-of-641-heres-why

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments