-0.3 C
Bratislava
streda, 6 decembra, 2023
Home Kryptomeny ADA skáče a zameriava sa na novú najvyššiu úroveň všetkých čias

ADA skáče a zameriava sa na novú najvyššiu úroveň všetkých čias

Cena Cardana (ADA) klesala od dosiahnutia historicky vysokej ceny v sobotu 27. februára.

Napriek poklesu sa Cardano odrazilo po opätovnom testovaní predchádzajúceho historického maxima ako podpory. Technické ukazovatele aj cenová akcia podporujú pokračovanie pohybu nahor.

V novom tweete hovorí pseudonymný obchodník známy v priemysle ako Capo, že podľa neho by Cardano mohlo podnietiť masívny 25-násobný parabolický pohyb z ceny 1,18 $ na 30 $.

Trhová kapitalizácia spoločnosti Cardano by sa pohybovala okolo 1 bilióna USD, ak by sa jej cena dokázala vyšplhať na 30 USD.

Pred dosiahnutím svojho cieľa si Capo myslí, že v strednodobom horizonte môže ADA dosiahnuť až 4 USD.

Najvyššia úroveň všetkých čias pre ADA

V sobotu 27. februára dosiahol token novú historicky najvyššiu cenu, 1,54 $. Následne jeho cena klesla takmer okamžite, ale to slúžilo iba na potvrdenie predchádzajúcej historicky vysokej úrovne 1 $ ako podpory. Odvtedy sa token posúva nahor.

Technické ukazovatele v týždennom časovom rámci sú vzostupné. 

MACD vydal vzostupný reverzný signál. RSI prekročil 50, čo vyvolalo silnú známku pokračovania trendu a Stochastic oscilátor urobil bullish cross.

Preto je pravdepodobné, že token vyletí zo súčasného symetrického trojuholníkového vzoru.

Všetky ukazovatele sú pre token pozitívne, pochopiteľne, pokiaľ cena neklesne pod 1 $, čo sa však momentálne javí ako veľmi nepravdepodobné.

Zdroj:

BEINCRYPTO, 2021. ADA Bounces and Aims for New All-Time High. [online]. [cit. 2021-03-29]. Dostupné na: https://beincrypto.com/ada-bounces-and-aims-for-new-all-time-high/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments