-0.3 C
Bratislava
streda, 6 decembra, 2023
Home Správy zo sveta Platforma Cook Protocol spolupracuje s Bondly na vydávaní NFT kariet

Platforma Cook Protocol spolupracuje s Bondly na vydávaní NFT kariet

Cook Protocol (COOK), viacúčelová blockchainová platforma, oznámila nové partnerstvo. 

V spolupráci so spoločnosťou Bondly Finance vydá táto platforma sériu NFT a spustí zbierku tokenov COOK.

Cook Protocol (COOK) ohlasuje spustenie NFT

Podľa oficiálneho oznámenia spoločnosti Cook Protocol (COOK) vydala 24. marca 2021 sériu NFT na Launchpade Bondly NFT.

Karty z Bondlyho hry BCCG, na ktorých sú postavy Manga, sa vydávajú ako NFT. Celkovo je k dispozícii 300 tokenov so znakmi Golgota a Aggonoch za pevnú cenu 0,5 ETH za jeden NFT.

Toto obmedzené vydanie kariet umožní svojim majiteľom využívať bezplatné služby a prístup k VIP chatom platformy Cook Protocol (COOK) spolu s ďalšími bonusmi.

Generálny riaditeľ spoločnosti Bondly Finance, Brandon Smith, veľmi chváli vyhliadky na spoluprácu s Cook Protocol (COOK):

„Za protokolom Cook stojí vynikajúci tím s veľkým potenciálom. Sme radi, že si vybrali Bondlyho, aby im pomohol na ceste svetom NFT a pomohol im preskúmať, ako môžu NFT pridať väčšiu hodnotu ich komunite a platforme. Tešíme sa, že pomôžeme platforme Cook Protocol uvoľniť ich NFT prostredníctvom nášho NFT LaunchPad.”

Projekt vytvorí 33 % tokenov v prvých 15 dňoch po zaradení do zoznamu Uniswap (UNI), ďalších 33 % poskytne do 45 dní po zaradení do zoznamu a zvyšok tokenov vytvorí do 75 dní po zaradení do zoznamu.

Veľkí držitelia tokenov BONDLY a kariet BCCG budú mať nárok na obmedzený prístup k mechanizmom „early bird”.

Účastníci získajú bezplatné obchodné účty na BSwap, špeciálne stávkové programy a elitný status v komunite BCCG.

Zdroj:

U.TODAY, 2021. Cook Protocol (COOK) Partners with Bondly to Release Manga-Themed NFT Cards. [online]. [cit. 2021-03-29]. Dostupné na: https://u.today/cook-protocol-cook-partners-with-bondly-to-release-manga-themed-nft-cards

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments