VeChain dosahuje ATH vďaka novým partnerstvám

0
119

Príklady použitia v reálnom svete a partnerstvá na podnikovej úrovni sú len niekoľkými faktormi stojacimi za nedávnym prelomom VeChain na nové historické maximum.

Reálne partnerstvá a integrácie do prosperujúcich priemyselných odvetví sú jednou z najlepších foriem overovania blockchainových projektov, ktoré sa usilujú o dlhodobú udržateľnosť a široké prijatie. 

VeChain (VET), je platformou dodávateľského reťazca poháňaného blockchainom. Tá sa snaží využiť technológiu distribuovaného riadenia a internetu na optimalizáciu systémov riadenia dodávateľského reťazca.

Údaje zo spoločností Cointelegraph Markets a TradingView ukazujú, že cena OVP sa za posledné dva mesiace zvýšila o viac ako 400 %, pričom sa vyšplhala z minima 0,0263 USD dňa 8. februára na nové rekordné maximum 9,3444 USD dňa 9. apríla.

Veľké spolupráce podnecujú cenu VeChain

Vo štvrtok 8. apríla oznámil tím spoluprácu so softvérovou spoločnosťou Salesforce.

Technológia VeChain sa tiež využila na niekoľkých projektoch, ktoré riadi jej partner DNV. Spoločnosť DNV využíva blockchainové riešenie VeChain na správu údajov z projektov s dánskou spoločnosťou ReSea a nórskou priemyselnou spoločnosťou Hydro.

Začiatok marca spolupráca s VIMworld súvisiaca s NFT tiež pomohla upriamiť pozornosť na VET.

Teraz, keď sa inštitucionálni investori vážne zaujímajú o krypto-sektor a spôsoby, ako je možné blockchainovú technológiu integrovať do rôznych sektorov, prípady použitia VeChain v reálnom svete a rastúci zoznam partnerov na podnikovej úrovni naznačujú, že existuje potenciál pre ďalší zvrat.

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, 2021. Enterprise-level partnerships send VeChain (VET) price to new highs. [online]. [cit. 2021-04-10]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/enterprise-level-partnerships-send-vechain-vet-price-to-new-highs

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here