Sushi.com teraz patrí do projektu decentralizovaného FINTECH-u

0
207

Kryptomena Future Fund včera oznámila, že kúpila názov domény sushi.com pre projekt DeFi SushiSwap.

Spoločnosť VC uviedla, že doménu získala za účelom „výrazného zvýšenia internetového prenosu a vystavenia značke sushi pre svoje nové projekty“. Rok 2021 tak môže byť pre SushiSwap úspešným rokom vďaka novému názvu domény a ambicióznemu plánu.

SushiSwap je veľmi podobný Uniswapu, decentralizovanej burze vytvorenej pre Ethereum, ktorá používateľom umožňovala obchodovať s tokenmi ERC-20. ERC-20 je sada štandardov, ktoré umožňujú vývojárom vytvárať si vlastné tokeny v sieti Ethereum.

SushiSwap bol uvedený na trh 28. augusta minulého roku. Anonymný vývojár, známy pod pseudonymom „Chef Nomi“, skopíroval zdrojový kód Uniswap, aby vytvoril SushiSwap a vložil doň kľúčový doplnok: token SUSHI a odmeny pre držiteľov tokenov.

Nová doména SushiSwap bude bezpochyby kľúčovým nástrojom pri napomáhaní zavádzania niekoľkých prichádzajúcich funkcií oznámených začiatkom roka. Medzi najdôležitejšie patrí vyššia interoperabilita medzi protokolmi DeFi, úplne decentralizované riadenie do konca roka a spustenie vlastnej pôžičkovej platformy SushiSwap, „BentoBox“.

Token SUSHI platformy DeFi mal tiež skvelý deň. Jeho cena sa v súčasnosti obchoduje za 19 $, čo je za posledný deň rast o viac ako 30%.

Zdroj:

DECRYPT, 2021. Sushi.com Now Belongs to a Decentralized Finance Project. [cit. 2021-02-21]. [online]. Dostupné na: https://decrypt.co/58358/sushi-com-now-belongs-to-a-decentralized-finance-project

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here