25.6 C
Bratislava
utorok, 3 októbra, 2023
Home Kryptomeny Sotheby's po uzatvorení partnerstva s Coinbase prijíma Bitcoin a Ethereum

Sotheby’s po uzatvorení partnerstva s Coinbase prijíma Bitcoin a Ethereum

Generálny riaditeľ spoločnosti Sotheby´s, Charles F. Stewart, oznámil, že popredná aukčná sieň začne prijímať Bitcoin a Ethereum:

„Sme skutočne nadšení, že sa nám to podarilo uskutočniť. Je to niečo, nad čím sme premýšľali už dosť dlho.”

Milovníci umenia sa budúci týždeň budú môcť uchádzať o kryptomenu „Love Is in the Air.” Ide o najslávnejší obraz britského pouličného umelca pod pseudonymom Banksy.

Aukčný dom so sídlom v New Yorku uzavrel partnerstvo so spoločnosťou Coinbase Commerce, obchodnou vetvou najväčšej americkej burzy kryptomien za účelom spracovania krypto-platieb.

Na otázku, či si korporácia ponechá svoje kryptomeny alebo ich prevedie na doláre, Stewart odpovedal, že rozhodnutie bude na umelcoch:

„To bude nakoniec na nich.”

V polovici apríla mala spoločnosť Sotheby’s svoju prvú aukciu NFT, ktorá sa niesla v znamení historického predaja prvého digitálneho diela v NFT v hodnote 69,3 milióna USD od umelca Beeple.

Zdroj:

U.TODAY, 2021. BREAKING: Sotheby’s to Accept Bitcoin and Ethereum After Partnering with Coinbase. [online]. [cit. 2021-05-04]. Dostupné na: https://u.today/breaking-sothebys-to-accept-bitcoin-and-ethereum-after-partnering-with-coinbase

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments