25.6 C
Bratislava
utorok, 3 októbra, 2023
Home Kryptomeny Nová aktualizácia Kava 5.1 zvýši výnosy všetkým používateľom

Nová aktualizácia Kava 5.1 zvýši výnosy všetkým používateľom

Používatelia platformy Kava by boli schopní získať dvojciferné výnosy z požičiavania Bitcoinov po tom, čo spoločnosť vydala najnovšiu verziu platformy, 5.1.

Populárna viacúčelová platforma DeFi poháňaná spoločnosťou Kava Labs optimalizovala svoju sieť vydaním aktualizácie Kava 5.1. 

Spoločnosť uviedla ako hlavné prínosy aktualizácie vyšší zisk z poskytovania úverov a zníženie rizík.

Kava 5.1 prichádza

Softvérový protokol umožňujúci jeho používateľom využívať viac kryptomien na požičiavanie finančných prostriedkov bez potreby sprostredkovateľa tretej strany oznámil svoj najnovší vývoj.

Vyhlásenie načrtlo vydanie Kava 5.1 ako významného míľnika. Ten by mohol prekonať priepasť medzi inštitucionálnymi investormi vstupujúcimi do krypto-priestoru a platformou Kava.

45 % APR z držby BTC?

Aj keď si uvedomili, že väčšina gigantov, ktorí si kúpili BTC, môžu využívať prístup HODLing, vyhlásenie spoločnosti Kava zdôraznilo možný scenár, pri ktorom môžu dosiahnuť značný pasívny príjem.

Okrem vydania Kava 5.1 získala cross-platformová platforma DeFi na peňažnom trhu Hard Protocol aktualizáciu aj uvedením verzie 2. 

Vďaka spoločnému úsiliu oboch strán „môže každá finančná inštitúcia zarobiť na svojich súčasné držby BTC bez rizika protistrany”.

„Čím viac podnikov a finančných inštitúcií prijme kryptomeny, tým cennejšia sa DeFi platforma Kava stane, pretože vytvorí pre túto novú vlnu finančne zmýšľajúcich používateľov spôsob, ako konečne dať do poriadku svoje aktíva,” vysvetlil generálny riaditeľ Kava Labs, Brian Kerr.

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, 2021. Kava 5.1 Upgrade Aims to Improve Earnings for Bitcoin Lending. [online]. [cit. 2021-04-11]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/kava-5-1-upgrade-aims-to-improve-earnings-for-bitcoin-lending/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments