13.8 C
Bratislava
sobota, 30 septembra, 2023
Home Kryptomeny Dogecoin (DOGE) po vzostupe Bitcoinu dosahuje nové ATH

Dogecoin (DOGE) po vzostupe Bitcoinu dosahuje nové ATH

Dogecoin sa zotavil na nové historické maximum, keď vzrástol záujem o BTC a celková kapitalizácia krypto-trhu dosiahla 2,19 trilióna USD.

Cena Dogecoinu (DOGE) zaznamenala 13. apríla silnú rally o 36 %. Stanovila nové historické maximum na úrovni 0,0961 USD. 

Najobľúbenejší meme coin na krypto-trhu sa teraz nachádza na užšom zozname kryptomien, ktoré sa v dnešnom opätovnom otvorení po pandémii považujú za možnosť platby.

Údaje zo spoločností Cointelegraph Markets a TradingView ukazujú, že DOGE vzrástol o 36 % z minima 0,07 USD v ranných hodinách 13. apríla na vnútrodenné maximum 0,0961 USD pri objeme obchodovania 5,4 miliardy USD.

Rast ceny DOGE sa stal jedným z najväčších príbehov roku 2021, pretože vplyvní ľudia ako Elon Musk, Snoop Dogg alebo Mark Cuban sú hrdými členmi „dogecoinovej armády”. O tom svedčí veľké množstvo tweetov týkajúcich sa DOGE.

Údaje VORTECS ™ od spoločnosti Cointelegraph Markets Pro začali zisťovať vzrastajúci trend pre DOGE v nedeľu 11. apríla, pred nedávnym zvýšením cien.

VORTECS™ Score (green) vs. DOGE price. Zdroj: Cointelegraph Markets Pro

Ako z vyššie uvedeného grafu vyplýva, skóre VORTECS ™ pre DOGE začalo ukazovať zelené čísla najskôr 8. apríla. Potom dosiahlo najvyššiu hodnotu 67 dňa 10. apríla, na ktorej sa pohybovalo zhruba tri hodiny.

V nedeľu 11. apríla uskutočnilo krátke 30 % rally. VORTECS ™ skóre začalo rýchlo stúpať a 12. apríla a 13. apríla dosiahlo maximum 87, keď DOGE zvýšil svoju hodnotu o ďalších 40 %.

Teraz, keď sa kryptomenám venuje hlavná pozornosť s novými znakmi adopcie, ktoré sa objavujú každý deň, sú projekty ako Dogecoin s veľkou podporou celebrít pripravené na novú vlnu záujmu.

Zdroj:

COINTELEGRAPH, 2021. Dogecoin (DOGE) hits a new ATH as Bitcoin bulls try to flip $63K to support. [online]. [cit. 2021-04-14]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/dogecoin-doge-hits-a-new-ath-as-bitcoin-bulls-try-to-flip-63k-to-support

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments