21.3 C
Bratislava
pondelok, 2 októbra, 2023
Home Kryptomeny Binance dokončuje 15. spaľovanie tokenov na hodnote 600 miliónov $ v BNB

Binance dokončuje 15. spaľovanie tokenov na hodnote 600 miliónov $ v BNB

Popredná svetová krypto-burza Binance dokončila 15. spaľovanie BNB a dosiahla rekord v USD so spálenými takmer 600 miliónmi USD.

Binance dnes oznámila dokončenie 15. spaľovania BNB, čo je len 1,1 milióna tokenov. Aj keď množstvo mincí v porovnaní s niekoľkými predošlými udalosťami podstatne pokleslo, vytvorilo rekord v hodnote s takmer 600 miliónmi $.

Oznámenie z dnešnej maltskej burzy s kryptomenami znie: „Spoločnosť dokončila 15. štvrťročné spaľovanie tokenov BNB v súlade s informačnou knihou Binance.”

Počet zničených mincí je 1 088 888. Je zaujímavé, že toto je vlastne štvrtá najmenšia suma spálená v prepočte na BNB a je podstatne nižšia ako v predchádzajúcom prípade, 3 619 888 BNB.

Rast cien natívneho tokenu Binance mu však pomohol nastaviť novú ATH. Spoločnosť uviedla, že 15. spálenie tokenu BNB malo hodnotu 595,3 milióna $.

Populárna krypto-burza sa zaviazala, že kúpi a zničí BNB v hodnote určitého percenta zo svojich štvrťročných ziskov, až kým nezníži tokenovú zásobu na 100 miliónov. 

Po poslednej udalosti klesá ponuka BNB na 154,5 milióna.

Binance Coin patrí od začiatku roka k najvýkonnejším z hľadiska ceny. 

BNB vstúpila do roku 2020 pod 40 $, ale rýchlo zhodnotila svoju hodnotu.

Najnovší rekord bol dosiahnutý začiatkom tohto týždňa, keď kryptomena vyletela na 640 $.

Aj keď BNB odvtedy poklesla o viac ako 100 $ a v súčasnosti sa obchoduje okolo 520 $, stále je o zhruba 1 200 % medziročne vyššia.

Zdroj:

CRYPTOPOTATO, 2021. $600 Million in BNB Gone: Binance Completes the 15th Token Burn. [online]. [cit. 2021-04-18]. Dostupné na: https://cryptopotato.com/600-million-in-bnb-gone-binance-completes-the-15th-token-burn/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments