23.3 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Kryptomeny Altcoiny priniesli tento rok obrovské zisky, ktoré by ich mohli v roku...

Altcoiny priniesli tento rok obrovské zisky, ktoré by ich mohli v roku 2021 pustiť o 27 000 % vyššie

Altcoiny priniesli tento rok obrovské zisky, ale ak zopakujú svoje ťahy z roku 2017, môže sa ich zisk zvýšiť o závratných 27 000 %.

Podľa populárneho obchodníka Rekt Capital sú to potenciálne kombinované výnosy pre altcoinových investorov, pokiaľ sa história tento rok zopakuje.

V pondelok 3. mája analytická a traderská spoločnosť Rekt Capital poznamenala, že začiatkom roka 2017 trhová kapitalizácia altcoinov preklopila svoj predchádzajúci cyklus vysoko nad podporu. Táto najvyššia hodnota prišla koncom roka 2013 a ako nová úroveň spustila trhový strop na vrchol. Ten nebol nižší ako 27 623 %.

Spoločnosť naznačila, že aj keď je to takmer nepredstaviteľné, to isté sa môže stať do konca roka 2021. Len za posledné dva mesiace sa trhový strop altcoinov zvýšil o 119 %.

Rekt Capital uvádza: „Toto je iba začiatok altcoinov.”

Ethereum (ETH) sa po prekonaní hodnoty 3 000 USD stalo samostatnou jednotkou a vytvára ďalšie závratné maximá všetkých čias.

Bitcoin (BTC) je oproti Ethereu pomerne nevýrazný a zaznamenal zhruba 11 % zisky za posledný týždeň v porovnaní s 28 % ziskom ETH.

Mnoho ďalších veľkých altcoinov s maximálnym výnosom tiež prekonalo Bitcoin, pokiaľ ide o týždenné zisky.

Na obranu BTC sa ale analytik Scott Melker pozrel do vyšších časových rámcov, aby zistil známky predvídateľného nadchádzajúceho príchodu.

„V uplynulom roku bolo na bitcoinovom grafe dosť zlých týždenných sviečok,” poznamenal.

„Po každej nasledoval vzostupný pohyb až po nové ATH,” dodal.

Zdroj:

COINTELEGRTAPH, 2021. Altcoins just repeated a move that could launch them 27,000% higher in 2021. [online]. [cit. 2021-05-04]. Dostupné na: https://cointelegraph.com/news/altcoins-just-repeated-a-move-which-could-launch-them-27-000-higher-in-2021

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments