27 C
Bratislava
piatok, 29 septembra, 2023
Home Správy zo sveta FireProtocol si vyberá Polkadot na expanziu

FireProtocol si vyberá Polkadot na expanziu

FireProtocol, protokol novej generácie známy ako prvá infraštruktúra využívajúca Huobi Eco Chain, sa rozhodol presunúť svoje produkty DeFi na Polkadot, aby umožnil lepšiu škálovateľnosť a dlhodobý rast.

FireProtocol rozširuje svoju používateľskú základňu. Ako uviedol tím FireProtocol: „Toto rozhodnutie sme prijali z vážnych úvah o dlhodobom rozvoji a udržateľnom raste ekosystému FireProtocol.”

Po úspešnom decembrovom predaji tokenov sa FireProtocol dobre rozbehol pomocou technológie Huobi Eco Chain, ktorá má podľa tímu FireProtocol mnohé výhody. 

Po zvážení výhod a nevýhod sa však tím rozhodol, že bude najlepšie prejsť na škálovateľnejšie a udržateľnejšie riešenie.

Polkadot ponúka oveľa lepšiu funkčnosť viacerých reťazcov so schopnosťou integrovať vonkajšie protokoly, väčšiu slobodu vývoja a jednoduchšie aktualizácie. 

Všetky tieto výhody boli príliš dobré na to, aby ich tím FireProtocol ignoroval a so zreteľom na svoju komunitu sa rozhodol pre presun, aby pomohol zaistiť čo najlepší zážitok.

FileProtocol je pomerne rozmanitý. Je to z dôvodu, že vytvára preklenovacie služby, zahŕňa decentralizovanú burzu v štýle AMM a platformu na požičiavanie digitálnych aktív. 

Úverová platforma podporuje rôzne aktíva. To umožňuje obchodníkom ľahký a efektívny prístup k širokej škále typov úverov. Decentralizovaná burza poskytuje rýchle a bezpečné obchodovanie s digitálnymi aktívami.

Dlhodobá vízia spoločnosti FireProtocol

Platforma bola vyvinutá tak, aby stála na špici inovácií. Od prvého štvrťroku projekt ponúkol pôžičkovú platformu, nasledoval zoznam tokenu FIRE a program ťažby likvidity Uniswap. 

Nasleduje Q2 s novou stávkovou platformou, kde môžu používatelia vkladať rôzne aktíva a získať pasívny príjem a tiež ľahko prechádzať medzi všetkými službami FireProtocol.

Vďaka silnej komunite dôveryhodných podporovateľov vrátane x21 Digital a vysoko silnému tímu so skúsenosťami s prácou pre úspešné projekty DeFi, ako je Celcius a ďalšie, vyzerá budúcnosť FireProtocol mimoriadne jasne.

Zdroj:

NEWSBTC, 2021. FireProtocol Chooses Polkadot to Scale Up. [online]. [cit. 2021-03-29]. Dostupné na: https://www.newsbtc.com/news/company/fireprotocol-chooses-polkadot-to-scale-up/

Natália Valkovičová
Ahojte! Pracujem ako profesionálny copywriter a online marketér už vyše 5 rokov. Mám široké spektrum záujmov a skúseností, ktoré mi pomáhajú tvoriť kvalitný obsah a prepájať súvislosti. Svoju prácu vykonávam zodpovedne a spoľahlivo. Milujem nové výzvy, čo neviem sa rýchlo naučím a napredujem ďalej. Rada rozbieham nové projekty, a podieľam sa na tvorbe kvalitných vecí, kde môžem využiť svoju kreativitu. Sociálne siete a tvorba pozitívnych vzťahov s verejnosťou ma baví, copywriting napĺňa a marketing definuje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments