FireProtocol si vyberá Polkadot na expanziu

0
149

FireProtocol, protokol novej generácie známy ako prvá infraštruktúra využívajúca Huobi Eco Chain, sa rozhodol presunúť svoje produkty DeFi na Polkadot, aby umožnil lepšiu škálovateľnosť a dlhodobý rast.

FireProtocol rozširuje svoju používateľskú základňu. Ako uviedol tím FireProtocol: „Toto rozhodnutie sme prijali z vážnych úvah o dlhodobom rozvoji a udržateľnom raste ekosystému FireProtocol.“

Po úspešnom decembrovom predaji tokenov sa FireProtocol dobre rozbehol pomocou technológie Huobi Eco Chain, ktorá má podľa tímu FireProtocol mnohé výhody. 

Po zvážení výhod a nevýhod sa však tím rozhodol, že bude najlepšie prejsť na škálovateľnejšie a udržateľnejšie riešenie.

Polkadot ponúka oveľa lepšiu funkčnosť viacerých reťazcov so schopnosťou integrovať vonkajšie protokoly, väčšiu slobodu vývoja a jednoduchšie aktualizácie. 

Všetky tieto výhody boli príliš dobré na to, aby ich tím FireProtocol ignoroval a so zreteľom na svoju komunitu sa rozhodol pre presun, aby pomohol zaistiť čo najlepší zážitok.

FileProtocol je pomerne rozmanitý. Je to z dôvodu, že vytvára preklenovacie služby, zahŕňa decentralizovanú burzu v štýle AMM a platformu na požičiavanie digitálnych aktív. 

Úverová platforma podporuje rôzne aktíva. To umožňuje obchodníkom ľahký a efektívny prístup k širokej škále typov úverov. Decentralizovaná burza poskytuje rýchle a bezpečné obchodovanie s digitálnymi aktívami.

Dlhodobá vízia spoločnosti FireProtocol

Platforma bola vyvinutá tak, aby stála na špici inovácií. Od prvého štvrťroku projekt ponúkol pôžičkovú platformu, nasledoval zoznam tokenu FIRE a program ťažby likvidity Uniswap. 

Nasleduje Q2 s novou stávkovou platformou, kde môžu používatelia vkladať rôzne aktíva a získať pasívny príjem a tiež ľahko prechádzať medzi všetkými službami FireProtocol.

Vďaka silnej komunite dôveryhodných podporovateľov vrátane x21 Digital a vysoko silnému tímu so skúsenosťami s prácou pre úspešné projekty DeFi, ako je Celcius a ďalšie, vyzerá budúcnosť FireProtocol mimoriadne jasne.

Zdroj:

NEWSBTC, 2021. FireProtocol Chooses Polkadot to Scale Up. [online]. [cit. 2021-03-29]. Dostupné na: https://www.newsbtc.com/news/company/fireprotocol-chooses-polkadot-to-scale-up/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here